FONTANNA LUB UMYWALKA ROMA

FONTANNA LUB UMYWALKA ROMA

Wymiary:

  • wysokość 158 cm

Waga: 295 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • ceglasty
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 3700 zł

Koszt przesyłki: 200 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Fontanna wykonana ze zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. W skład fontanny wchodzi okazały panel naścienny i misa na postumencie.

Otwór na wylewkę znajduje się na wysokości 132 cm. wysokość misy 78 cm,szerokość 119 cm, głębokość 62 cm.

Podana wyżej cena dotyczy fontanny w kolorze białym. Fontanna patynowana, mocno postarzana lub z ceglastym nalotem 4000 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze fontanny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi.

Produkujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;mocno postarzany – nadający elementom setki lat,

mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Fontannę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Fontanny są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Krany, wylewki i inne akcesoria zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

ADAMELLO bez podstawy - 1300 zł
TEBE - wisząca - 1250 zł
R/MADRID: 950 zł
BILBAO: 2100 zł
TEBE:1500 zł
IMPERIA: 1320 zł
quickpro.CMS Standard