PERGOLA COLOSSEO

PERGOLA COLOSSEO

Wymiary:

  • wysokość 230 cm
  • szerokość 320x320 cm

Waga: 860 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowany
  • ceglasty i mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 19 500 zł

Koszt przesyłki: 300 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Pergola składa się z czterech kolumn Colosseo i sześciu belek zwieńczających. Wysokość kolumny Colosseo 210 cm, szerokość podstawy 32x32 cm, cena 2900 zł/szt. Wszystkie elementy są zbrojone i wykonane z granulatu marmurowego Bianco di Carrara i białego cementu. Dostępna jest również pergola barwiona w cenie 20 700 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze kolumny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Kolumnę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Kolumny są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

Testowy
BALUSTRADA MILANO 102h
Testowy produkt
KOLUMNA POMPEI
KOLUMNA MILLENNIUM - 3190 zł
ALTANA SZEŚCIOKĄTNA
quickpro.CMS Standard