ALTANA REALE

ALTANA REALE

Wymiary:

  • wysokość 410 cm (270+140)
  • średnica 400 cm

Waga: 4240 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowany
  • ceglasty i mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 99 900 zł

Koszt przesyłki: w cenie

Termin realizacji: około 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Zbrojone kolumny i balustrady tworzące sześciokątną altanę wykonane są z mieszanki zgranulowanego marmuru Bianco di Carrara i białego cementu. Całość zwieńcza kopuła z żelaza oksydowanego.

Idealna do ceremoni ślubnych w plenerze, jako nastrojowa światynia dumania lub po prostu miejsce spotkań przy popołudniowej herbatce.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze kolumny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

BALUSTRADA BONIFACIO
KOLUMNA GŁADKA h283 od 7500 zł
Testowy produkt
UMYWALKA JEDNOKOMOWA MŁOTKOWANA LP 35 M: od 450 zł
PERGOLA COLOSSEO od 19500 zł
KOLUMNA POMPEI
quickpro.CMS Standard