KOLUMNA MILLENNIUM

KOLUMNA MILLENNIUM

Wymiary:

  • wysokość 274 cm
  • szerokość 29x29 cm
  • szerokość podstawy 39x39 cm

Waga: 450 kg

Dostępne kolory:

  • biały

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 3190 zł

Koszt przesyłki: 300 zł - koszt transportu dla 1 i 2 kolumn

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Kolumna wykonana z granulowanego marmuru Carrara i białego cementu. Otwór o średnicy 14 cm we wnętrzu kolumny umożliwia montaż na zbrojeniu. Kolumna może mieć maksymalną wysokość 274 cm, niższą kolumnę producent wykona na życzenie klienta. Istnieje możliwość wykonania wszelkich otworów na domofon, czujniki, przewody, itp. Do wyboru kolumna z przykrywą (pierwsze zdjęcie) lub bez przykrywy (drugie zdjęcie).

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze kolumny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Kolumnę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Kolumny są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

BALUSTRADA BONIFACIO
KOLUMNA GŁADKA h283 od 7500 zł
BALUSTRADA BORBONE
KOLUMNA OGRODZENIOWA GŁADKA LUB MŁOTKOWANA - 3800 zł
ZlEWOZMYWAK JEDNOKOMOROWY Z OCIEKACZEM MOD. LVN OCRA - 970 zł
Testowy
quickpro.CMS Standard