KOLUMNA MILLENNIUM

KOLUMNA MILLENNIUM

Wysokość: 284 cm

Szerokość: 29 cm

Głębokość: 29 cm

Waga produktu: 455 kg

Szerokość podstawy: 39 cm

Głębokość podstawy: 39 cm

Cena produktu: 3490 zł (koszt transportu dla 1 i 2 kolumn)

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Kod produktu: 801/B

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Kolumna wykonana z granulowanego marmuru Carrara i białego cementu. Otwór o średnicy 14 cm we wnętrzu kolumny umożliwia montaż na zbrojeniu. Niższą kolumnę producent wykona na życzenie klienta. Istnieje możliwość wykonania wszelkich otworów na domofon, czujniki, przewody, itp. Do wyboru kolumna z przykrywą (pierwsze zdjęcie) lub bez przykrywy (drugie zdjęcie).

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze kolumny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Kolumnę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Kolumny są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

BALUSTRADA SAVOIA
ALTANA REALE
BALUSTRADA MILANO 102h
ALTANA SZEŚCIOKĄTNA
ZlEWOZMYWAK JEDNOKOMOROWY Z OCIEKACZEM MOD. LVN OCRA - 970 zł
KOLUMNA OGRODZENIOWA GŁADKA LUB MŁOTKOWANA
quickpro.CMS Standard