BALUSTRADA MILANO 102h

BALUSTRADA MILANO 102h

Wymiary:

  • wysokość 90 cm

Waga: 155 kg / metr bieżący

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowany
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: kosztorys wg zamówienia

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Balustrada wykonana jest ze zbrojonych elementów z mieszanki granulowanego marmuru Bianco di Carrara i białego cementu. W skład pełnej balustrady wchodzą następujące elementy:

a) słupki - 73 cm wysokości, najgrubsze miejsca mają szerokość 12 cm
b) podstawa - 12,5 cm wysokości, szerokość 21 cm
c) przykrywa - szerokość 20,50 cm
d) kolumna uniwersalna duża - wysokość 102 cm, podstawa 34,5x34,5 cm, waga 120 kg.

Jest możliwość zamówienia tylko poszczególnych elementów. Na podstawie projektu przygotowujemy indywidualne kosztorysy.

Szczegółowe informacje o produkcie

Jesteśmy obecni na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Balustradę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Balustrady są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

ALTANA REALE
BALUSTRADA SIRMIONE II
UMYWALKA JEDNOKOMOWA MŁOTKOWANA LP 35 M: od 450 zł
Testowy produkt
PERGOLA CALABRIA: 20100 zł
BALUSTRADA BONIFACIO
quickpro.CMS Standard