HERCULES FARNESE

HERCULES FARNESE

Wymiary:

  • wysokość 60/166 cm

Waga: 21/340 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 700 zł

Koszt przesyłki: w zależności od wielkości posągu

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Jedna z bardziej znanych rzeźb autorstwa Lizypa ukazująca Heraklesa podczas odpoczynku. Jest to potężnie zbudowany brodaty mężczyzna o małej głowie opierający się o maczugę, z której zwiesza się lwia skóra. Na jego twarzy widać zmęczenie, a być może także i pewien smutek.

 

Nasz Herkules wykonany z mieszanki granulowanego marmuru Carrara i białego cementu.

Wyżej podana cena dotyczy posągu o wysokości 60 cm, podstawie 19x19 cm w kolorze białym, patynowany 750 zł, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 850 zł.

W naszej ofercie dostępny jest również duży posąg 166 cm o podstawie 59x59 cm i wadze 340 kg w kolorze białym 4700 zł, patynowany 5000 zł, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 5400 zł

Duży posąg stoi na kolumnie AQUINO (h-70, 67x67 cm, cena od 1800 zł).

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Produkujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

DZIECI Z OWOCAMI od 1200 zł
TACITA od 700 zł
VIRGINIA od 700 zł
CAMPAGNOLA od 1300 zł
DAMULKA od 650 zł
VERA , PERSJA , FLORA: od 1500 zł
quickpro.CMS Standard